USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Fishing Lodge 2070 Punta Cana Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Fishing Lodge 2070

Rezerwacja online
2026-07-05
2026-07-06

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

12

Fishing Lodge 2070


Fishing Lodge 2070 Punta Cana, który znajduje się w 3,3 km odległości od Plaża Juanillo, zapewnia całoroczny basen na otwartym powietrzu, restaurację i taras. Hotel jest oddalony o 900 metrów od Park Ekologiczny Indigenous Eyes.

Leży w dzielnicy Cap Cana. Odległość między centrum Punta Cana a obiektem wynosi 4 km.

Znajdujące się niedaleko Barbudo Restaurant i Arroceria Valenciana oferują bogaty wybór dań. 15 minut drogi dzieli Fishing Lodge 2070 od lotniska Punta Cana.

  • Lokalne atrakcje
  • Punta Cana Ecological Foundation
    1147 km
  • freshwater lagoons
    1867 km
  • Marina Cap Cana
    707 km
  • Dominic Casino & Lounge Club
    199 km
  • Versus Marina Cap Cana
    472 km
  • Park Ekologiczny Indigenous Eyes
    726 km
  • Atlantida Punta Cana
    588 km
  • WannaBoats
    1046 km
  • Cap Cana
    944 km
  • Mike's Marina Fishing Charters SRL
    6 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Punta Cana
    10 km

Do dyspozycji gości w hotelu

Opcje wyżywienia

  • Suszarka do naczyń
  • Przybory kuchenne

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Patio
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Pralka
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 12:00 do 13:00
Wyjazd: od 11:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • Jak daleko jest Punta Cana od Fishing Lodge 2070?

    Lotnisko Punta Cana i Fishing Lodge 2070 są oddzielone odległością 0,5 km.
  • Jakie są główne udogodnienia oferowane w Fishing Lodge 2070?

    W Fishing Lodge 2070 znajdziesz całoroczny basen na otwartym powietrzu, restaurację i taras.
  • Jakie są zasady anulowania rezerwacji w Fishing Lodge 2070 Punta Cana?

    Fishing Lodge 2070 Punta Canat zapewnia bezpłatne anulowanie rezerwacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z kierownictwem.
  • 🕗

    Jaka jest godzina wymeldowania w Fishing Lodge 2070?

    Goście Fishing Lodge 2070 muszą wymeldować się o 12:00.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-05
2026-07-06

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Fishing Lodge 2070, Dominikana

Boulevard Fishing Lodge, Punta Cana, Dominikana

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteles-punta-cana.net

All rights reserved